Rollway 24140K30MC3W33 Spherical Roller Bearing
Rollway
SKU: 24140K30MC3W33 Rol
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
Rollway
Rating
Required
Select Rating
1 star (worst)
2 stars
3 stars (average)
4 stars
5 stars (best)
Name
Review Subject
Required
Comments
SKU:
24140K30MC3W33 Rol
Current Stock:
Please call or chat - we can locate this item for you!
Facebook
Email
Print
X
Pinterest
Product Description
Dimensions: 200mm X 340mm X 140mm